Телефони:(044) 333-43-25
(067) 814-95-62
Адреса:Київ, вул.
Микільсько-Слобідська, 4В
Ми працюємо:Пн - Пт: 9.00 - 20.00,
Сб - Нд: 10.00 - 15.00
Актуальний прайс-лист Магазин

Технології Thermor для водонагрівачів

Проектування накопичувальних водонагрівачів Thermor ведеться з використанням унікальних технологій Atlantic, спрямованих на поліпшення захисту та ефективності агрегатів.

Нагрівальний керамічний елемент: технологія «Steatite»

У нагрівачі, виготовленому за технологією «Steatite» від Atlantic, сталеві нагрівальні спіралі закріплені в керамічному (силікату магнію) корпусі. Усередині бака стеатитовий ТЕН встановлюється в емальованому колбі, яка виключає утворення на нагрівачі накипу.

Переваги:

  • Велика теплообмінна поверхня.
  • Відсутність гальванічної пари мідь / сталь.
  • Для обслуговування ТЕНа воду зливати не потрібно!
  • Діапазон потужностей 1,2-3 кВт.
  • Нагрівач пристосований до мінералізованою воді, жорсткої воді і знесоленої воді.

Збалансована конструкція погружного ТЕНа

У деяких бойлерах Thermor застосовуються заглибні ТЕНи зі збалансованою конструкцією. Такий нагрівач є закритим, і виконується з міді або нержавіючої сталі. Потужність - 1,2-2,5 кВт.

Цирконієва емаль і спеціальна технологія зварювання

Для захисту від протікання по зварному шву при зварюванні робочого бака використовується авіаційна технологія зварювання, вільної від металів. До складу емалі, що покриває водяний бак бойлерів накопичувальних Thermor, входять кристали цирконію, що роблять емаль надміцною.

Термоізоляція з пінополіуретану підвищеної щільності

Завдяки високощільною ППУ ізоляції, яка не містить хлорфторвуглеців, бойлери Thermor екологічно нешкідливі. Втрати тепла не перевищують 5-6 ° С на добу.

Ізолююча гумова прокладка для захисту від корозії

Всі сталеві деталі водонагрівача надійно ізольовані від води. Гумова прокладка виключає корозію і запобігає можливість протікання.

Технологія «O'Pro»

Ще одна технологія Atlantic, яка використовується в електричних бойлерах Thermor. Пасивний омічний резистор O'Pro, продовжуючи експлуатаційний термін анода з магнію, одночасно служить для зменшення в бойлерах з мідним ТЕНом гальванічного струму.

магнієвий анод

Використання магнієвого анода дозволяє забезпечити максимальний захист від корозії. Розташований анод по центру робочого бака.

Гібридна ACI-система з титановим анодом в основі

Центральний титановий анод включений в захисну ланцюг через електронну плату PCB. Він служить для керованого виникнення струму і різниці потенціалів, чим забезпечується безперервна захист бака.

Хочу купити Thermor

Заявка на покупку продукції Thermor