Телефони:(044) 333-43-25
(067) 814-95-62
Адреса:Київ, вул.
Микільсько-Слобідська, 4В
Ми працюємо:Пн - Пт: 9.00 - 20.00,
Сб - Нд: 10.00 - 15.00
Актуальний прайс-лист Магазин

Технології Thermor для обігрівачів

Інженери Thermor піклуються про надання широкої різноманітності технічних рішень, використовуваних в своїх електрообігрівачах для задоволення потреб усіх категорій користувачів. З цією метою електричні обігрівачі Thermor випускаються з 4 варіантами нагрівального елементу.

Закритий алюмінієвий нагрівач

Це найефективніша технологія, яка використовується в усіх електроконвекторах Thermor - вона забезпечує миттєвий нагрів конвективного повітряного потоку. Такий нагрівач кисень не спалює (повітря не пересушується) і працює безшумно. Крім того, корпус конвектора не нагрівається більше ніж на 45 градусів, тому виключається ризик опіку. В конвекторах серії Thermor HD-2 Soprano Sens і HD-0 Soprano на додаток до цього нагрівача використовується потовщена фронтальна панель, яка випромінює тепло - таким чином, виходить поєднання конвекційного нагріву і теплового випромінювання.

Литий чавунний нагрівальний елемент

Інерційні обігрівачі з литим чавунним нагрівачем підійдуть для тих, хто цінує плавне, «м'яке», однорідне поширення тепла і тривалий тепловий ефект після виключення приладу. Технологія використовується в електричних радіаторах Thermor (наприклад, серій Kenya, Kenya2, Kenya3), в тому числі, в моделях з можливістю дистанційного керування через ІЧ-пульт, смартфон або планшет.

Литий чавунний нагрівач з фронтальним нагрівальної плівкою

Технологія розроблена для ще більш рівномірного розподілу тепла від обігрівача і використовується в електричних конвекторах серії Equateur, Equateur2 і Equateur3. Тут застосовані два джерела нагріву: литий чавунний нагрівальний елемент в середині приладу і розташована близько за фронтальної площиною нагрівальна плівка. Завдяки такому рішенню, значно підвищена інерційність нагріву чавунного елемента - тепло від радіатора поширюється практично відразу.

Терморідинна технологія

Застосовується в моделях серії Bilbao, Bilbao2. Усередині радіатора в замкнутому контурі циркулює мінеральне масло, яке віддає тепло алюмінієвому корпусу приладу. Конвектори Thermor з цією технологією ідеальні для безперервного обігріву замість централізованого опалення, високопродуктивні, дають м'яке тепло і не пересушують повітря.

Хочу купити Thermor

Заявка на покупку продукції Thermor