Телефони:(044) 333-43-25
(067) 814-95-62
Адреса:Київ, вул.
Микільсько-Слобідська, 4В
Ми працюємо:Пн - Пт: 9.00 - 20.00,
Сб - Нд: 10.00 - 15.00
Актуальний прайс-лист Магазин

Про пристрій і принципи функціонування електроконвекторів Thermor

Французькі конвектори Thermor, на території України випускаються на заводі Групи Атлантик в Одесі ( «Укратлантік»), пропонуються споживачеві в чотирьох серіях:

  • Конвектори опалення Thermor лінійки F17 Design. Моделі, виконані в дизайні 2011 року, пропонуються з механічним управлінням.
  • Сімейство електроконвекторів Thermor F118 Digit (аналог Thermor Evidence Digital). Моделі в дизайні 2011 роки пропонуються з цифровим управлінням.
  • Серія конвекторів електричних Thermor HD-0 Soprano - моделі з цифровим керуванням і 2 технологіями нагріву в дизайні 2014 року.
  • Лінійка конвекторів Thermor HD-2 Soprano Sens представлена ​​моделями, виконаними в дизайні 2014 року. Прилади опалення даної серії оснащені LCD-дисплеєм, цифровим керуванням, 2 технологіями нагрівання і датчиком руху.

Слід зазначити, що конвектори електричні Thermor - це відразу два покоління приладів опалення. Перше покоління розроблено в 2011 році (F17 Design, F118 Digit), і в його склад входять моделі, вироблені в класичному дизайні, правда, з фірмовим заокругленням кутів корпусу і зменшеною до 78 мм завтовшки. Друге покоління включає в себе обігрівачі, розроблені в 2014 році (Soprano HD-0 і HD-2 Sens). Це моделі з обтічним дизайном і більш просунутими технологіями обігріву.

Пристрій конвекторів Thermor

У пристрої всіх конвекторів Thermor присутні як загальні риси, так і індивідуальні особливості.

Незалежно від покоління і моделі, кожен з електроконвектор Thermor складається з наведених нижче елементів:

  • Корпус з воздухозаборной гратами в нижній площині, настінним кронштейном і кабелем з вилкою по тилу.
  • Лицьова панель з похилою для відведення повітря гратами зверху.
  • Нагрівальний елемент (закритого типу) з дифузором з алюмінію, розташований над воздухозаборной гратами.
  • Модулі управління і настройки режимів роботи.
  • Датчик температури повітря в приміщенні, розташований в самому низу, близько повітрозабірних решіток.
  • Пристрої захисту від перегріву.

Індивідуальні особливості конструкції:

Конвектори лінійки HD-2 Soprano Sens на фронтальній панелі (праворуч від відведення повітря решітки) мають датчик руху, що фіксує присутність людини в приміщенні, де функціонує конвектор.

В конвекторах серії F17 Design присутня окрема механічна кнопка Вкл. / Викл. і поворотний механічний терморегулятор, розташовані з правого боку приладу опалення зверху. У всіх інших конвекторах електричних Thermor включення і відключення приладу і його настроювання виробляються через електронну панель управління з мембранними кнопками, розташовану у верхній площині приладу.

У пристроях HD-2 є повноцінний LCD-екран з підсвічуванням синього кольору.

Конвектори серії F118 Digit поставляються не тільки з настінним кронштейном, а й з фірмовими опорами, які можна використовувати для установки приладу на підлогу.

Також можна відзначити, що в конвекторах серії Soprano HD-0 і HD-2 Sens фронтальна панель виступає в якості джерела рівномірного теплового випромінювання на додаток до конвекційному обігріву (для більшої тепловіддачі вона виготовлена ​​з потовщеного на 20% металу). Підведення живлення до нагрівального елементу, температурний датчик, датчик руху і вся електрична і електронна начинка агрегатів розташовані в правій частині конвектора.

Опис принципу функціонування електроконвекторів Thermor

Процес нагріву повітря за допомогою конвекторів Thermor базується на природній конвекції повітря або на поєднанні природної конвекції і теплового випромінювання (моделі Thermor Soprano HD-0 і HD-2 Sens).

При настінному монтажі прилад закріплюється на висоті не менше 120 мм від рівня підлоги. Через повітрозабірні грати холодне повітря з приміщення потрапляє на закритий алюмінієвий нагрівальний елемент, який при включенні приладу відразу віддає тепло (конвектори Thermor - неінерційні).

Завдяки нагрівальному елементу закритого типу, використовуваному в конвекторах опалення Thermor, повітря в приміщенні не пересушується, а корпус не нагрівається більше ніж на 45 ° С, ніж виключається ризик отримання опіків!

При нагріванні повітряні маси, стаючи легше, піднімаються вгору (природна конвекція), виходячи з розташованої зверху приладу решітки. На місце прогрітих повітряних мас з приміщення для подальшого нагріву надходять нові (поки ще холодні) повітряні маси. Такий процес відбувається аж до моменту, поки температурний датчик, розташований під нагрівальним елементом на воздухозаборной решітці, що не зафіксує досягнення обраної при налаштуванні температури. Датчик посилає сигнал на термостат, викликаючи його спрацьовування і зупинку нагріву. Коли температура повітря знизиться, нагрів відновлюється знову.

Завдяки потовщеною фронтальній панелі, конвектори електричні Thermor Soprano HD-0 і HD-2 Sens працюють також за принципом теплової панелі, поширюючи від себе теплове випромінювання одночасно з конвекційним потоком повітря.

Датчик руху в конвекторах HD-2 Soprano Sens

Самі особливі конвекційні обігрівачі Thermor - це, без сумніву, агрегати серії Soprano HD-2 Sens. Саме ці моделі проводяться з можливістю програмування на добу або тиждень і вбудованим датчиком руху (датчиком присутності). Робота датчика дозволяє заощадити до 35% електроенергії за рахунок автоматичної зміни режимів обігріву, які вибираються пристроєм залежно від присутності людини в приміщенні або його відсутності, що дуже актуально для офісів і великих будинків.

Принцип функціонування датчика присутності, здатного працювати в трьох режимах, в конвекторах Thermor наступний:

Використовуючи режим «Комфорт» + sensor. Користувач налаштовує режим «Комфорт», прилад нагріває приміщення до заданої температури. При фіксації присутності людини включається посилений нагрів (до температури на 1 ° С вище заданої), який відбувається протягом 10 хвилин, а потім включається режим звичайного нагріву. Якщо присутність не фіксується безперервно протягом 30 хвилин, обігрів припиняється.

Використовуючи режим «Eco» + sensor. Користувач налаштовує режим «Комфорт» і «Економічний». Конвектор починає роботу в «комфортну» режимі. Через 30 хвилин після виходу людини з приміщення конвектор перемикається в «Економічний» режим, і працює в цьому режимі до фіксації присутності людини. Потім активується режим «Комфорт».

Використовуючи режим «Programming» + sensor. Користувач програмує прилад відповідно до свого способом життя подобово або на тиждень. При фіксації відсутності людини в приміщенні в будь-який момент часу датчик руху долає режим «Програмування», економлячи електроенергію власнику.

Висока ефективність роботи конвекторів опалення Thermor дозволяє обігрівати приміщення навіть з дуже високими стелями і використовувати їх не тільки для додаткового обігріву, але і в якості основного джерела опалення.

Хочу купити Thermor

Заявка на покупку продукції Thermor