Телефони:(044) 333-43-25
(067) 814-95-62
Адреса:Київ, вул.
Микільсько-Слобідська, 4В
Ми працюємо:Пн - Пт: 9.00 - 20.00,
Сб - Нд: 10.00 - 15.00
Актуальний прайс-лист Магазин

Про компанію Thermor

Більше 85 років французький бренд Thermor радує покупців надійної кліматичної технікою: бойлерами, електричними конвекторами, інерційними радіаторами та ін. На думку засновників бренду Thermor, саме електричні нагрівальні прилади найбільш перспективні - вони не завдають шкоди довкіллю, точно регульованими і безпечними. Всі зусилля французьких інженерів спрямовані на поліпшення ефективності та енергозбереження продукції.

Місія компанії - надати споживачеві максимально ефективну і просту в управлінні техніку для комфортного опалення за допомогою електрики.

ЦІННОСТІ THERMOR

Професіоналізм. Захопленість справою і високий рівень майстерності інженерів дозволяє раціонально використовувати накопичений досвід, постійно впроваджуючи інновації. Навіть через 85 років бренд Thermor залишається популярним і конкурентним!

Зручне управління. Максимум зусиль спрямовується на те, щоб управління гарячим водопостачанням та опаленням було комфортним і не викликало негативних відчуттів у користувача.

Бути ближче до споживача. Незважаючи на французьке походження, Thermor максимально близький до українського споживача - один із заводів і широка мережа сервісних центрів розташовуються на території України.

Безперервний контроль якості - ще одна особливість торгової марки Thermor. Якість комплектуючих і тестування продукції безперервно контролюється на всіх заводах, в тому числі - і за межами Франції.

КРАЩІЙ ДОКАЗ ЯКОСТІ ПРОДУКТУ - РЕПУТАЦІЯ КОМПАНІЇ!

Якість продукції у Франції не викликає сумнівів - все моделі електроконвекторів і накопичувальних бойлерів Thermor, що користуються постійно зростаючою популярністю, відрізняються безумовною надійністю і довговічністю. Завдяки бездоганній репутації, з 1987 року компанія Thermor став частиною Групи Atlantic. З цього моменту рух Atlantic і Thermor до успіху стало нерозривним.

З розширенням експортної мережі техніка Thermor стала популярною за межами Франції. Сьогодні водонагрівачі та конвектори опалення Thermor випускаються не тільки на 6 французьких заводах, але і на заводах-філіях в Іспанії, Бельгії, Єгипті, Польщі, Туреччини і Таїланді. З 2009 року конвектори і бойлери Thermor почали проводитися і на Україні, на заводі «Укратлантік» в Одесі.

Рівень якості техніки Thermor потенційний покупець може оцінити по численним позитивним відгуками і по солідним гарантійним строкам від виробника: 5 років - на конвектори Thermor і до 8 років - на бойлери!

Хочу купити Thermor

Заявка на покупку продукції Thermor