Телефони:(044) 333-43-25
(067) 814-95-62
Адреса:Київ, вул.
Микільсько-Слобідська, 4В
Ми працюємо:Пн - Пт: 9.00 - 20.00,
Сб - Нд: 10.00 - 15.00
Актуальний прайс-лист Магазин

Історія Thermor

ІСТОРІЯ БРЕНДА THERMOR: ПОНАД 85 РОКІВ З ВАМИ!

Марка Thermor - автентичний французький бренд, зареєстрований більше 85 років тому у Франції.

Історія Thermor цікаве і сповнене подій. У 1931 році брати Жермен Мор і Етьєн Мор, які до цього займалися випуском електророзеток і вимикачів, реєструють компанію Thermor в місті Орлеан, Франція. Тоді ж був придуманий логотип компанії - голова дракона. Перша продукція, що випускається під цим брендом - кухонні печі і духовки, але вже до 1939 року освоюється серійний випуск водонагрівачів і конвекторів Thermor.

Подальше двадцятиріччя стало важким шляхом завоювання визнання, який увінчався розширенням компанії та відкриттям другого у Франції заводу, який випускає котли, конвектори та накопичувальні водонагрівачі Thermor. До 1965 року асортимент розширюється, налагоджений випуск переносних обігрівачів, прасок, перших електричних радіаторів, а з 1971 року на заводі в Орлеані почався випуск настінних конвекторів з фронтальним випускний гратами.

Незважаючи на планомірний розвиток і розширення території збуту, в 1984 році було прийнято рішення про передачу прав на бренд Thermor Групі Thomson. Втім, через три роки шляху компаній розходяться, і Thermor купується компанією Atlantic - нинішнім власником бренду. З цього моменту популярність Thermor зростає з кожним днем:

  • 1992 рік - проводиться перший інфрачервоний електрообігрівач Thermor.
  • 1996 рік - фірмова технологія протикорозійного захисту «ACI» встановлюється у всіх бойлерах. На водонагрівачі накопичувальні Thermor видається 5-річна гарантія.
  • 2001 рік - впровадження технології протипиловий захисту.
  • 2008 рік - відкриття заводу Групи Atlantic в Україні. Електроконвектори і бойлери Thermor починають випускатися в нашій країні.
  • 2012 рік (березень) - в бойлерах електричних Thermor починає використовуватися стеатитовий ТЕН (технологія Atlantic). Запуск серій Stéatite, Concept.
  • З вересня 2013 року налагоджено випуск конвекторів з цифровим керуванням і електронним термостатом.

Завдяки приголомшливою надійності, ефективності і комфортному управління, техніка Thermor завоювала не тільки французький ринок. Ідеальна репутація бренду і зусилля міжнародних фахівців принесли заслужені плоди: сьогодні водонагрівачі та електроконвектори Thermor експортуються більш ніж в 60 країн!

Хочу купити Thermor

Заявка на покупку продукції Thermor