Телефони:(044) 333-43-25
(067) 814-95-62
Адреса:Київ, вул.
Микільсько-Слобідська, 4В
Ми працюємо:Пн - Пт: 9.00 - 20.00,
Сб - Нд: 10.00 - 15.00
Актуальний прайс-лист Магазин
.01

Thermor

Французький бренд Thermor був зареєстрований в 1931 році. Підставою для створення торгової марки стала реакція на зрослий у французькому суспільстві попит на кліматичну техніку. В області електричного нагріву Thermor впровадив безліч інновацій, і з часом продукція бренду була визнана у Франції еталоном якості і надійності. З 1987 року Thermor став частиною Групи Atlantic (Groupe Atlantic) - найбільшої французької корпорації, що володіє більш ніж 10 брендами в області виробництва кліматичної техніки, включаючи всесвітньо відомий бренд Atlantic.

Під крилом Atlantic електроконвектори і водонагрівачі Thermor знайшли друге народження, і з 2012 року поставляються з запатентованими «батьком» технічними рішеннями. Наприклад, електричні конвектори Thermor отримали «закриті» нагрівальні елементи з алюмінію, а бойлери Thermor - запатентований стеатитовий ТЕН і фірмову технологію додаткового захисту від корозії «O'Pro».

4 переваги Thermor:

  • Довговічність обладнання, підтверджена солідними гарантійними термінами
  • Технології, що дозволяють економити електроенергію
  • Оптимальна вартість конвекторів та бойлерів для українського споживача
  • Наявність розгалуженої мережі виробництва, в тому числі - і завод в Україні

У нашій країні більшість серій водонагрівачів і електроконвекторів Thermor випускаються на одеському заводі Групи Atlantic «Укратлантік». Техобслуговування агрегатів проводиться авторизованими сервісними центрами Atlantic.

.02

Водонагрівачі бойлери Thermor

Електричні бойлери Thermor представлені циліндричними і різноманітними моделями для вертикальної, горизонтальної або універсальної (горизонтальна / вертикальна) установки.

Накопичувальні водонагрівачі Thermor виробляються з класичним «мокрим» Теном з міді і додатковим захистом від корозії O'Pro, або з «сухим» керамічним Теном, виготовленим за технологією «Steatite». Технології O'Pro і Steatite були взяті у батьківського бренду Atlantic.

Моделі з «сухим» нагрівачем економічніші, працюють тихіше, і мають тривалу гарантію 7-8 років, в залежності від моделі. Гарантія на водяний бак в моделях Thermor з традиційним нагрівачем - до 5 років.

Бренд Thermor пропонує не тільки місткі 50-80-100-літрові водонагрівачі Thermor, а й компактні моделі з серії O`PRO SMALL для установки на кухні над або під мийкою або Slim-бойлери зі зменшеним зовнішнім діаметром і прискореним нагрівом води.

.03

Конвектори Thermor

Конвектори електричні Thermor представлені в 4-х серіях і пропонуються як з механічним управлінням і поворотним термостатом (серія F17 DESIGN), так і з цифровим управлінням (серії агрегатів F118 DIGIT, SOPRANO HD-0 і HD-2 SENS).

Електричні обігрівачі Thermor зможуть обігріти приміщення навіть з дуже високими стелями. Завдяки «закритому» нагревателю з алюмінієвим дифузором конвектори Thermor абсолютно безшумні і не інерційні, тому нагрів повітря з ними починається практично миттєво. Такий тип нагрівача запобігає пересушування повітря.

Всі агрегати безпечні для дітей - вони Вугільні при перекиданні, а корпус не нагрівається понад 45°С!

Діапазон потужностей у Thermor дуже широкий: 500-2500 Вт, всі вони виробляються в Україні і мають гарантію 5 років. Всі моделі конвекторів з цифровим управлінням забезпечені електронним високоточним термостатом, що забезпечує 20% економію електроенергії.

Конвектори Thermor F118 Digit

Потужність: 500, 1000, 1500, 2000 Вт.

Докладніше

Конвектори Thermor F17 Design

Потужність: 500, 750, 1000, 1250, 1500, 2000, 2500 Вт.

Докладніше

Конвектори Thermor HD-0 Soprano

Потужність: 1000, 1500, 2000 Вт.

Докладніше

Конвектори Thermor HD-2 Soprano Sens

Потужність: 1000, 1500, 2000 Вт.

Докладніше
.04

Інформація

Бойлери з «сухим» ТЕНом

Водонагрівачі електричні накопичувальні з «сухим» ТЕНом в Україні з'явилися менше десятиліття назад. Проте, вже сьогодні багато покупців шукають саме такі бойлери. У цій статті ми розповімо, чому бойлер з «сухим» ТЕНом краще агрегату з «мокрим» нагрівачем, і розберемося, чи є сенс переплачувати за «сухість», адже ціна водонагрівачів в першому випадку істотно вище.

Докладніше

Редуктор тиску для бойлера: не примха, а необхідність!

Чи необхідний бойлеру редуктор тиску, або це зайва трата грошей? Яка ціна повинна бути у редуктора? Який виробник краще? Такі питання виникають перед власником бойлера. У цій статті ми відповімо на кожен з них і докладно розповімо про редуктори тиску.

Докладніше

Про пристрій і принципи функціонування електроконвекторів Thermor

Висока ефективність роботи конвекторів опалення Thermor дозволяє обігрівати приміщення навіть з дуже високими стелями і використовувати їх не тільки для додаткового обігріву, але і в якості основного джерела опалення.

Докладніше
Хочу купити Thermor

Заявка на покупку продукції Thermor